zaterdag , 11 juli 2020

Kleuterschool

Juf Krista Knaepen

Instapklas
krista.knaepen@gvbsrummen.be

Juf Paulien Struys

Eerste kleuterklas
paulien.struys@korzosg.be

Juf Anne Roofthooft

Eerste kleuterklas
Zorg en co -teaching
anne.roofthooft@gvbsrummen.be

Juf Els Bleeser

Tweede kleuterklas
els.bleeser@gvbsrummen.be

Juf Corinne Volders

Derde kleuterklas
corinne.volders@gvbsrummen.be

Juf Mireille Bollengier

Co-teaching
mireille.bolengier@korzosg.be

Juf Mish Jacobs

Leerkracht bewegingsopvoeding kleuterschool
mish.jacobs@gvbszoutleeuw.be

Juf Ann Beelen

Kinderverzorgster
ann.beelen@korzosg.be