vrijdag , 5 juni 2020

Lagere school

Juf Evi Boesmans

Eerste leerjaar evi.boesmans@gvbsrummen.be

Juf Tine Kopec

Tweede leerjaar tine.kopec@gvbsrummen.be

Juf Sophie Daems

Derde leerjaar sophie.daems@gvbsrummen.be

juf Astrid Langenaken

vierde leerjaar astrid.langenaken@korzosg.be

Juf Anouck Vandevenne

Vijfde leerjaar anouck.vandevenne@korzosg.be

Emma Gemis

Zesde leerjaar emma.gemis@korzosg.be

Juf Jessica Lavigne

Ambulante leerkracht linda.smets@gvbsrummen.be

Meester Jan Mertens

Turnleerkacht jan.mertens@gvbsbudingen.be

Juf Saskia Beelen

Techniek, Media, ICT lagere school, Ambulante leerkracht, saskia.beelen@korzosg.be