dinsdag , 22 september 2020

Lagere school

Juf Evi Boesmans

Eerste leerjaar
evi.boesmans@gvbsrummen.be

Juf Tine Kopec

Tweede leerjaar
tine.kopec@gvbsrummen.be

Juf Sophie Daems

Derde leerjaar
sophie.daems@gvbsrummen.be

Juf Els D’Hondt

Zorg en co-teaching onderbouw
els.dhondt@gvbshakendover.be

Juf Astrid Langenaken

Vierde leerjaar
astrid.langenaken@korzosg.be

Juf Anouck Vandevenne

Vijfde leerjaar
anouck.vandevenne@korzosg.be

Juf Saskia Beelen

Zesde leerjaar
saskia.beelen@korzosg.be

Juf Emma Gemis

Zorg en co-teaching bovenbouw
emma.gemis@korzosg.be

Juf Lise De Tant

Leerkracht media, techniek, ICT
lisedetant@korzosg.be

Meester Jan Mertens

Leerkracht bewegingsopvoeding lagere school
jan.mertens@gvbsbudingen.be