Lagere school

Juf Evi Boesmans
Eerste leerjaar
evi.boesmans@gvbsrummen.be

Juf Sophie Daems
Derde leerjaar
sophie.daems@gvbsrummen.be

Juf Astrid Langenaken
Vierde leerjaar
astrid.langenaken@korzosg.be

Juf Saskia Beelen
Zesde leerjaar
saskia.beelen@korzosg.be

Juf Lise De Tant
Leerkracht media, techniek, ICT
lisedetant@korzosg.be

Juf Tine Kopec
Tweede leerjaar
tine.kopec@gvbsrummen.be

Juf Els D’Hondt
Zorg en co-teaching onderbouw
els.dhondt@gvbshakendover.be

Juf Anouck Vandevenne
Vijfde leerjaar
anouck.vandevenne@korzosg.be

Juf Emma Gemis
Zorg en co-teaching bovenbouw
emma.gemis@korzosg.be

Meester Jan Mertens
Leerkracht bewegingsopvoeding
jan.mertens@gvbsbudingen.be